toaleta bidet
Porady

Higiena osobista a deska sedesowa myjąca w domu – co warto wiedzieć?

Higiena osobista to bardzo ważna kwestia dla wielu osób na całym świecie. W nieruchomościach prywatnych coraz częściej spotykanym rozwiązaniem jest deska sedesowa myjąca. To innowacyjny produkt sanitarny, który pozwala na zachowanie higieny osobistej na najwyższym możliwym poziomie. Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w toaletę z funkcją bidetu? Sprawdź jej funkcje i możliwości, a przekonasz się, że tak!

Toalet – bidet. Jak działa?

Deska sedesowa myjąca działa na naprawdę prostej zasadzie. W kwocie około 1500 złotych kupisz innowacyjną deskę, która posiada funkcję podgrzewania, mycia, suszenia, a nawet ciekawe podświetlenie LED. Toaleta – bidet jest kompatybilna z większością sedesów, dzięki czemu nie ma żadnego problemu z jej dopasowaniem. Taką deskę wystarczy zainstalować na dostępnych uchwytach, a następnie podłączyć ją do źródła wody i gniazdka elektrycznego.

Inwestycja w produkt, jakim jest deska sedesowa myjąca to dobry pomysł, aby odświeżyć się po załatwieniu potrzeb fizjologicznych w swoim domu. Deska posiada wiele programów myjących, regulowane dysze oraz funkcję suszenia ciepłym powietrzem. To sprawia, że możesz całkowicie zrezygnować z papieru toaletowego i przyczynić się do ochrony środowiska, a jednocześnie zapewnić sobie higienę osobistą na wysokim poziomie. Co ciekawe, toaleta – bidet posiada wbudowany filtr węglowy, który pochłania wszelkie nieprzyjemne zapachy z sedesu niezależnie od częstotliwości jego użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *