Porady

NOWE OPAKOWANIA CHUSTECZEK GENTLE DAY

Produkty marki Gentle Day są tworzone i produkowane ze starannie dobranych materiałów. Wszystko odbywa się przy uwzględnieniu wysokiej jakości oraz korzyści dla organizmu ludzkiego. Artykuły Gentle Day stworzone zostały z myślą o zdrowiu każdej kobiety.

W asortymencie marki znaleźć można ekologiczne chusteczki nawilżane do higieny intymnej. Na rynku natrafić na nie można w odmienionym opakowaniu. Za sprawą kolorystyki ciężko przejść obok nich obojętnie. Różowy kolor przyciągnie uwagę niejednej kobiety. Na opakowaniu widnieje kilka bardzo ważnych informacji. Pierwsza z nich to: ECO CERTIFIED, co wskazuje, iż ekologiczność produktu potwierdzają certyfikaty. Na chusteczkach widnieją trzy oznaczenia:

  • Vegan – produkt nie może zawierać żadnych składników pochodzenia zwierzęcego lub odzwierzęcego, nie może być testowany na zwierzętach, a także produkt jest wolny od składników roślinnych, które pochodzą z upraw genetycznie modyfikowanych;
  • Oeko-Tex – oznacza, iż spełnia wszystkie wymagania dla produktów, które mają bezpośredni kontakt ze skórą;
  • Made for health – potwierdza wysoką jakość i bezpieczeństwo artykułu.

Chusteczki sprawdzą się do skóry wrażliwej, a w składzie znajdziemy 98% wody. Co więcej nie zawierają alkoholu, mydła oraz są bezzapachowe. Wzbogacone zostały o witaminę E oraz ekstrakt z aloesu. Wykonane zostały z najwyższej jakości delikatnego włókna bambusowego.

Dużym plusem nowych opakowań chusteczek Gentle Day jest ich przejrzystość. Bez zagłębiania się w skład na pierwszy rzut oka mamy bardzo ważne informacje. Wszystko potwierdzone zostało certyfikatami. Dzięki temu mamy pewność, że sięgając po produkty od Gentle Day wybieramy dobrze dla naszej skóry, a także robimy krok w stronę dbania o środowisko.

CENA – 8.90 PLN (OPAKOWANIE 10 SZTUK)

Więcej informacji o produktach: https://gentleday.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *